Çarşamba , 21 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 72. Batman » Batman Şehirlerarası Otobüs Terminalinde Park Ücreti Düzenlemesi
Batman Şehirlerarası Otobüs Terminalinde Park Ücreti Düzenlemesi

Batman Şehirlerarası Otobüs Terminalinde Park Ücreti Düzenlemesi

Batman Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminal İşletmesinde (BAŞTİ) 25 dakika altındaki beklemelerde araç sahiplerinden park ücreti alınmayacak.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolu Yolcu Taşımacılığında Kullanılan Terminallere ilişkin tavan ücret tarifeleri hakkında tebliğ kapsamında Batman Belediyesi bünyesinde faaliyet yürüten Otobüs Terminaline yolcu götüren ve karşılayan vatandaşlardan 25 dakikanın altındaki beklemelerde araç park ücretinin alınmayacağı belirtildi.

Teknolojik gelişmeleri takip eden sistemin de devreye girdiğini ifade eden yetkililer; “Araçların giriş çıkışı kontrollü olacak plakaların kamera sistemi sayesinde takip edilerek hangi aracın ne kadar süreyle otoparkta kaldığı takip edilecek. Giriş kısmında bilet alacak sürücüler, çıkışta 25 dakikalık süreyi geçmemeleri durumunda ücret ödemeyecek” açıklamasında bulundu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*