Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 72. Batman » Batman’da 4 günde, 5 bin 500 metrekare kilit taşı döşendi
Batman’da 4 günde, 5 bin 500 metrekare kilit taşı döşendi

Batman’da 4 günde, 5 bin 500 metrekare kilit taşı döşendi

Batman’da 4 günde, 5 bin 500 metrekare kilit taşı döşendi :Batman Belediysi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Petrol Mahallesinde kilit ve oluk taşı döşeme çalışmalarına başladı. Ekiplerimiz 4 günde 5 bin 500 metrekarenin üzerinde kilit taşı döşemesi gerçekleştirdi.

Cizre Bulvarı ile Özgürlük Bulvarını birleştiren Petrol Mahallesi 115 sokak ve 119 Sokaktaki çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz, 4 günde, 5 bin 500 metrekarenin üzerinde kilit ve oluk taşı döşemesi gerçekleştirdi. Eski kaldırım taşlarının kırılarak yolun genişletilmesinin yanı sıra sokakların yekpare şekilde daha kullanışlı hale çeviren ekiplerimiz, Bayındır Mahallesinin ardından girdikleri Petrol Mahallesinde 4 günde 5 bin 500 metrekarenin üzerinde kilit taşı döşeyerek mahalle halkının takdiri topladı.

Görüşlerini açıklayan mahalle sakinleri: “Bu çalışmayla yolumuz biraz daha genişleyecek. Daha kullanışlı hale gelecek” dediler.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*