Pazartesi , 18 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Batmanda asfalt ekipleri, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor
Batmanda asfalt ekipleri, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor

Batmanda asfalt ekipleri, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor

Batmanda asfalt ekipleri, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor :Batman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü asfalt ekipleri, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Havaların ısınmasıyla birlikte yoğun bir çalışma içerisine giren Belediye ekipleri Ramazan ayında geceye kaydırdığı çalışmalarını aksatmadan sürdürüyor.

Bozulan cadde ve sokakların asfalt zeminini önce freze (Asfalt Sökme Makinesi) ile tıraşlayan ekipler ardından asfalt serimini gerçekleştiriyor.

Kültür Mahallesinde yoğunlaşan asfalt serimi çalışmalarında, Belediye Fen İşleri ekipleri, Kültür Mahallesindeki ana cadde ve sokakları asfaltladı.

Asfalt serimi çalışmalarının yanı sıra ekipler, Petrol kent mahallesi Dicle caddesinde asfalt yama çalışması, Beşevler Mahallesitaziye evi bahçesinde ise parke taşı kaldırım çalışması gerçekleştiriyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*