Salı , 12 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 72. Batman » Batman’da Belediye Fen Ekipleri Dört Koldan Çalışıyor
Batman’da Belediye Fen Ekipleri Dört Koldan Çalışıyor

Batman’da Belediye Fen Ekipleri Dört Koldan Çalışıyor

Batman’da Belediye Fen Ekipleri Dört Koldan Çalışıyor :Batman Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, değişik mahallelerde birbirinden farklı birçok çalışmayı eş zamanlı yürütüyor. Farklı gruplar halinde mahallelere dağılan ekipler, yol açma, asfalt yama ve serimi, moloz temizliği ve parke döşeme gibi çalışmaları yürütüyor.

İmar planında yol olarak belirlenen fakat ulaşıma açılmamış olan yolun hizmete alınması çalışmasını 19 Mayıs Mahallesinde sürdüren ekipler, Petrol Mahallesi 116 Sokakta parke döşeme çalışmasına, Kültür Mahallesi Mahatma Gandi Bulvarı Orta Refüjde yol ve kaldırımların karo, bazalt ve parke taşıyla kaplanması işine devam etti.

Yeni yol güzergahlarının açılmasının ardından stabilize serimine geçen Belediye Yol yapım ekipleri asfalt serimi ve parke döşeme aşamasına hazır hale getirdikleri cadde ve sokaklarda parke, kilitli taş döşeme çalışması yürütüyor.

Belediye asfalt ekipleri, Gap Mahallesi 2504 Sokak ve İnsan Hakları Bulvarı’nda da asfalt yamalama çalışması gerçekleştirdi.|

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*