Salı , 12 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 72. Batman » Batmanda Kapalı Sokak ve Yollar Ulaşıma Açılıyor
Batmanda Kapalı Sokak ve Yollar Ulaşıma Açılıyor

Batmanda Kapalı Sokak ve Yollar Ulaşıma Açılıyor

Batmanda Kapalı Sokak ve Yollar Ulaşıma Açılıyor :Batman Belediyesi, İmar planında yol olarak yer alan fakat henüz ulaşıma açılmamış cadde ve sokakları tek tek belirleyerek araç ve yaya kullanımına açıyor.

Batman’da her yıl çok sayıda yeni araç kent trafiğine dahil olurken, Belediye oluşan araç fazlalığı nedeniyle şehrin mevcut cadde ve sokaklarını destekleyici yeni yolların oluşturulmasına gidiyor.

İmar planında cadde veya sokak olarak yer alan ama ulaşıma açılmamış yollar tek tek açılıyor. Alternatif yolların oluşturulması planlanırken Kent merkezindeki hareketli mahalleler ile kenar mahalle farkı gözetmeksizin şehir içi ulaşım ağını büyütmeyi hedefleyen Belediye, İmar Müdürlüğü ve Fen İşleri Yol yapım ekiplerinin birlikte yürüttükleri çalışmalarda Huzur Mahallesi 515 Sokak’ın uzantısındaki kapalı bölümde belediyeye ait kazıcı araçlarla yol açma çalışmalarına başlandı.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*