Pazartesi , 18 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 72. Batman » Batmanda Yol Yapım ve Bakım Çalışmaları Sürüyor
Batmanda Yol Yapım ve Bakım Çalışmaları Sürüyor

Batmanda Yol Yapım ve Bakım Çalışmaları Sürüyor

Batmanda Yol Yapım ve Bakım Çalışmaları Sürüyor :Batman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, havaların düzelmesini fırsat bilerek yol yapım ve bakım çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Asfalt yollardaki bozulmaları ve bozulma noktalarını sokak sokak tespit eden Asfalt ekiplerimiz, yollardaki aşınmanın önüne geçmek ve trafik akışının sorunsuz gerçek eşmesi için tespit edilen yollarda asfalt yama çalışmaları yürütüyor.

Yol bakım çalışmaları kapsamında Bağlar Mahallesi, Çay Mahallesi ve Turgut Özal Bulvarı’ndaki yollar Fen İşleri Müdürlüğü asfalt ekiplerimiz tarafından, kazınıp temizlendikten sonra yamalama işlemine tabi tutuldu.

Asfalt serim sezonuna kadar yol yapım hizmetleri içerisinde önemli yer tutan kilit taşı döşeme çalışmaları bir çok mahallede eş zamanlı yürütülüyor. İluh, Yeşiltepe ve Meydan Mahallerinde bozulan kimi sokaklarda parke yama çalışmaları gerçekleştirildi. Cumhuriyet Mahallesi 1504 Sokakta kilit taşı döşeyerek yol yapım çalışmalarını bitiren ekiplerimiz, Cumhuriyet Mahallesi 1502 sokak ile Petrol Mahallesi 140 Sokakta oluk ve kilit taşı döşeme çalışmalarını sürdürüyor.

 

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*