Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Bekirler ve Doğuca Yolu Beklediği Hizmete Kavuştu
Bekirler ve Doğuca Yolu Beklediği Hizmete Kavuştu

Bekirler ve Doğuca Yolu Beklediği Hizmete Kavuştu

Akhisar’da Bekirler ve Doğuca arasında ki 5 kilometrelik yol Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yenilendi. Sathi kaplama yapılan yol ile mahallelilerin aynı zamanda Zeytinliova ile olan bağlantısı da kısalmış oldu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar’ın Bekirler ve Doğuca Mahalleleri ile mahallelerin Zeytinliova ile arasındaki bağlantıyı sağlayan yolda asfaltlama çalışması yaptı. Yaklaşık 5 kilometrelik yolda yapılan sathi kaplama ile birlikte mahallelilerin yol çilesi sona ererken, ayrıca iki mahallenin Zeytinliova ile arasında ki bağlantıyı da kısaltmış oldu. Bölgede tamamlanan çalışmaları inceleyen Manisa Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi ve Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri, Bekirler Mahalle Muhtarı Fuat Kabayel ve mahalleliler tarafından karşılandı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda asfaltlanmayan ve taş döşeme yapılmayan mahalle kalmayacağını ifade eden Ensivri, çalışmaların belli bir program dahilinde devam ettiğinin altını çizdi.

Muhtar Kabayel ve Mahallelilerden Teşekkür
Akhisar’ın Bekirler Mahalle Muhtarı Fuat Kabayel, çalışmalardan memnun olduklarını söyledi. Bozuk olan yolları nedeniyle yıllardır çile çektiklerini ifade eden Muhtar Kabayel, “Manisa Büyükşehir Belediyesi bizi büyük bir dertten kurtardı. Çalışmaların talimatını veren Başkanımız Cengiz Ergün’e teşekkür ediyoruz. İnşallah kendisini mahallemizde ağırlamak isteriz” diye konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*