Pazar , 17 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 72. Batman » Belde Mahallesinde Kaldırım Çalışması
Belde Mahallesinde Kaldırım Çalışması

Belde Mahallesinde Kaldırım Çalışması

Belde Mahallesinde Kaldırım Çalışması :Kent merkezindeki farlı bölgelerde çalışmalar yürüten Batman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yeni açılan ve sokak – cadde hüviyeti kazanan yollarda kaldırım çalışmaları yürütüyor.

Belde Mahallesinde, Belediyeye bağlı Fen Yol ekipleri tarafından ulaşıma bir süre önce açılan Fırat Caddesinin devamını oluşturan yol (NATO yolu) asfaltlandıktan sonra şimdide yayalar için kaldırım çalışmalarını sürdürüyor.

Çift yönlü olarak yapılan kaldırımlarda, stabilize dolgu ve kaldırım taşı döşeme çalışmalarından sonra şimdi de kilit taşı döşeme çalışmalarına devam ediyor.

Belediye Fen İşleri Müdürlüğü kaldırım ekipleri tarafından, Bölge Devlet Hastanesi güney cephesindeki bitişik yol ve bağlantılı sokakların da kaldırım yapım çalışmalarına başlandı. Yürütülen çalışmalarda, Yeni Kadın Doğum Hastanesi bağlantı yolunu kapsayan ve belediye otobüs duraklarına kadar olan alanı içine alan bölgede kaldırımsız sokak bırakılmayacak.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*