Salı , 23 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 18. Çankırı » Beşkavaklar Caddesine Önce Kaldırım Sonra Asfalt
Beşkavaklar Caddesine Önce Kaldırım Sonra Asfalt

Beşkavaklar Caddesine Önce Kaldırım Sonra Asfalt

Beşkavaklar Caddesine Önce Kaldırım Sonra Asfalt :Buğday Pazarı Mahallesi Beşkavaklar Caddesi’nde kaldırım çalışmalarını tamamlayan Çankırı Belediyesi, bölgede asfaltlama çalışmalarına devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince bölgede yürütülen çalışmalarda şu ana kadar 1000 ton asfalt kullanıldı.

Bahar aylarının gelmesi ile birlikte yol ve kaldırım çalışmalarına ağırlık veren Fen İşleri Müdürlüğü, Buğday Pazarı Mahallesi Beşkavaklar Caddesi’nde mahalle sakinlerine rahat ve güvenli ulaşım imkânı sağlayacak kaldırım çalışmalarını asfalt çalışmaları ile taçlandırdı. 1000 ton asfaltın kullanıldığı çalışmalarda Belediye, kendi asfalt şantiyesinde ürettiği sıcak asfaltı kullandı.

Kaldırımların ardından asfalt ile buluşan yolların yeni ve güzel görünümüne kavuştuğunu belirten Belediye Başkanı İrfan Dinç, asfaltlama çalışmalarının tüm hızı ile devam edeceğini belirtti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*