Cumartesi , 16 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Bozulan Yolları Manisa Büyükşehir Yapıyor
Bozulan Yolları Manisa Büyükşehir Yapıyor

Bozulan Yolları Manisa Büyükşehir Yapıyor

Bozulan Yolları Manisa Büyükşehir Yapıyor :Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, 75. Yıl Mahallesi’nde gerçekleştirilen altyapı çalışmalarının ardından bozulan yolları üstyapı tamiratları ile yeniden onarıyor.

Merkez Yunusemre ilçesi 75. Yıl Mahallesi’nde yapılan altyapı çalışmaların ardından Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı üstyapı tamirat çalışması gerçekleştiriyor. Konu ile ilgili bilgi veren Büyükşehir Belediyesi Yol Şube Müdürü Kurtuluş Kuruçay, “75. Yıl Mahallesi’nde yapılan altyapı çalışmaları tamamen bitti. Son olarak MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından içme suyu hattı yenileme çalışmaları da yapıldı. 75. Yıl Mahallesi’nde altyapı çalışmalarının bitmesi ile birlikte mahallede üstyapı tamiratlarına hızlı bir şekilde başlandı ve devam etmektedir. Mahalle genelinde devam eden çalışmaların bir kısmı tamamlandı. Vali Aziz Bey Caddesi ve diğer sokaklarımızda da yeniden imalat çalışmaları yapılacak. Vatandaşlarımızın bu konuda bir endişesi olmasın. Bozulan yerler yeniden onarılacak ve vatandaşımızın sorunları çözülecek” diye konuştu. 75. Yıl Mahallesi’nde gerçekleştirilen çalışmalarından dolayı vatandaşlar Manisa Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*