Çarşamba , 17 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 16. Bursa » BURBAK’tan öğretmenler günü hediyesi
BURBAK’tan öğretmenler günü hediyesi

BURBAK’tan öğretmenler günü hediyesi

Öğretmenler günü nedeniyle Burbak tarafından işletilen tüm kapalı ve cadde otoparkları tanıtım kartlarını gösteren tüm öğretmenlere 24 Kasım Cuma günü gün boyu ücretsiz olacak.

Şehir içi parklanmanın sorun olmaktan çıkması için ‘Çizgiler arası özgürlük’ sloganı ile 2009 yılında faaliyete başlayan Burbak, bir sosyal sorumluluğa daha imza atıyor. Bursa’da görev yapan tüm eğitimcilerin öğretmenler gününü kutlayan Burbak, 25 Kasım Cuma günü öğretmen kartını gösterenlerden gün boyu otopark ücreti almayacak. Sadece öğretmenler gününde geçerli olacak etkinlik kapsamında öğretmenler, 8 adet kapalı ve teknolojik otoparkta 2 bin 396 ve 51 cadde otoparkında 5 bin 780 olmak üzere toplamda 8 bin 176 parklanma noktasından ücretsiz yararlanma imkanına sahip olacak.

Tüm öğretmenlerin bu özel gününü kutlayan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Bu vesileyle bu mesleğe emeği geçmiş, bugün aramızda olmayan tüm öğretmenlerimizi, yine bu mesleği icra ederken şehit öğretmen olarak belleklerimize yerleşmiş öğretmenlerimi rahmetle ve minnetle anıyorum. Görevine devam edenlerin de nice seneler sağlıkla ve sıhhatle mesleklerini icra etmelerini temenni ediyorum” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*