Pazartesi , 26 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Caberkamara Mahallesi’nde Yol Geçişi Rahatladı
Caberkamara Mahallesi’nde Yol Geçişi Rahatladı

Caberkamara Mahallesi’nde Yol Geçişi Rahatladı

Caberkamara Mahallesi’nde Yol Geçişi Rahatladı :MASKİ Genel Müdürlüğü, Alaşehir ilçesine bağlı Caberkamara Mahallesi’nde başladığı menfez imalatını tamamlayarak, yol geçişini rahatlattı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, il genelinde yürüttüğü menfez imalatları ile vatandaşın yıllardır yaşadığı olumsuzluklara neşter vuruyor. Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı’nın yürüttüğü çalışmalar kapsamında, Alaşehir’in Caberkamara Mahallesi’ndeki menfez imalatı noktalandı. Dere yatağında yaşanan taşkınlara son vermek adına hayata geçirilen çalışma sayesinde yol geçişi sağlıklı hale getirildi. Yol geçişinin güvence altına alındığı menfez ile mahalle sakinleri rahat bir nefes aldı.

“Büyükşehir Belediyemizin tüm imkanlarından yararlanıyoruz”

MASKİ Genel Müdürlüğü’nün, Alaşehir ilçesine bağlı Caberkamara Mahallesi’nde tamamladığı menfez çalışmasından dolayı mahalle sakinlerinin çok memnun olduğunu belirten Mahalle Muhtarı Mülayim Metin, “Mahallemizde bulunan derede yağışlı havalarda taşkınlar oluyordu. Birçok ev zarar gördü. Çocuklarımız okula giderken çok zorluk çekiyordu. İmece usulü kepçe kiralayarak kendimiz yapmaya çalışıyorduk. MASKİ Genel Müdürlüğü’nün yaptığı menfez sayesinde su taşkınları ortadan kalktı. Dere üzerinden yaya ve araç geçişleri de sağlıklı bir şekilde yapılıyor artık. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’den, Alaşehir Belediye Başkanımız Gökhan Karaçoban’dan ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’dan Allah razı olsun. Büyükşehir Belediyemizin tüm imkanlarından yararlanıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*