Pazar , 17 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 52. Ordu » Çakalçıkmaz Kavşağı Trafiğe Açıldı
Çakalçıkmaz Kavşağı Trafiğe Açıldı

Çakalçıkmaz Kavşağı Trafiğe Açıldı

Altınordu ilçesinde trafik sorununa kalıcı çözümler üreten Ordu Büyükşehir Belediyesi, Çakalçıkmaz kavşağında sürdürdüğü düzenleme çalışmalarını tamamladı.

İlçe trafiğinin en sorunlu bölgelerinden biri olan Çakalçıkmaz kavşağında şerit sayısının 3’e çıkarıldığını söyleyen Başkan Enver Yılmaz, geometrik yapısı değiştirilen kavşağın gece gündüz sürdürülen çalışmaların ardından yenilenen yüzüyle hizmete açıldığını ifade etti.

“TRAFİĞİN EN SORUNLU OLDUĞU BÖLGELERDEN BİRİYDİ”

Başkan Yılmaz, Altınordu ilçesinde yaşanan trafik sorununun çözümü noktasında pratik ve kalıcı çözümler üretmeye devam ettiklerini belirterek, “Altınordu’muzda Atatürk Bulvarı üzerinde yaptığımız kavşak düzenlemesinin ardından, trafiğin sorunlu bölgelerden biri olan Çakalçıkmaz kavşağında da başlattığımız çalışmaların sonuna geldik. Ulubey yönünden şehre girişte ve şehir içinden çıkışta aksamaların yaşandığı kavşağımızda artık trafik sorunu olmayacak” dedi.

“KAVŞAĞI 3 ŞERİT OLARAK HİZMETE SUNDUK”

Yapılan düzenlemeyle birlikte trafikte ciddi rahatlama olacağını ifade eden Başkan Enver Yılmaz, “Ulubey yolu ve Zübeyde Hanım Caddesi’nin kesiştiği hastaneler bölgesinde bulunan Çakalçıkmaz kavşağında kazı, dolgu, yağmur suyu hattı yenileme ve genişletme çalışmalarının ardından, asfaltlama ve kenar bordürlerdeki çalışmalar da tamamlandı. Yolun çizgileri çizildi ve trafik lambaları yeni sisteme göre yerleştirilip devreye sokuldu. Kavşağı 3 şerit olarak, gece gündüz süren çalışmamızın ardından yenilenen yüzüyle hizmete sunduk. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*