Cuma , 15 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 52. Ordu » Çakalçıkmaz Kavşağında Sona Doğru
Çakalçıkmaz Kavşağında Sona Doğru

Çakalçıkmaz Kavşağında Sona Doğru

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Altınordu ilçesi Çakalçıkmaz kavşağında yapılan düzenleme çalışmaları kapsamında asfaltlama işlemleri tamamlandı.

Altınordu’da trafik sorununa kalıcı çözümler üreten Büyükşehir Belediyesinin Çakalçıkmaz kavşağında gerçekleştirdiği düzenleme çalışmalarında sona yaklaşıldı. Geometrik yapısı değiştirilen ve şerit sayısı artırılan kavşakta asfaltlama çalışmaları da tamamlandı.

ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

Başkan Enver Yılmaz, Altınordu ilçesinde yaşanan trafik sorunlarının çözümü noktasında pratik ve kalıcı çözümler üretmeye devam ettiklerini belirterek, Çakalçıkmaz kavşağındaki asfaltlama çalışmalarının tamamlandığını ve kısa sürede o bölgede yaşanan trafik sıkışıklığını ortadan kaldıracaklarını söyledi.

YENİ KAVŞAK DÜZENİ TRAFİĞİ RAHATLATACAK

Kavşakla ilgili geometrik yapının değiştirildiğini ve şerit sayısının artırıldığını söyleyen Başkan Yılmaz, “Ulubey yönünden şehre giriş ve şehir içinden çıkışlarda aksamaların yaşandığı kavşakta, yeni projemizle birlikte büyük bir rahatlama olacak. Ulubey yolu ve Zübeyde Hanım Caddesi’nin kesiştiği hastaneler bölgesindeki Çakalçıkmaz kavşağında kazı, dolgu, yağmur suyu hattı yenileme ve genişletme çalışmalarının ardından asfaltlama çalışmalarını tamamladık. İnşallah önümüzdeki günlerde kenar bordürleri ve kaldırımları yapıp yol çizgilerini çizeceğiz. Trafik lambalarını da yeni sisteme göre yeniden yerleştirip ayarlayarak halkımıza hızlı trafik akışı ve konforlu ulaşım imkânı sunacağız” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*