Çarşamba , 17 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 52. Ordu » Çambaşı Yaylası’nın Cazibesi Artacak
Çambaşı Yaylası’nın Cazibesi Artacak

Çambaşı Yaylası’nın Cazibesi Artacak

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Çambaşı Yaylası’nın cazibesini artırmaya yönelik çalışmalarına devam ediyor. Ekipler, Kabadüz ilçesi sınırları içerisinde yer alan yaylada sıcak asfalt çalışması yapıyor.

Turizm için konforlu bir ulaşımın son derece önemli olduğuna dikkat çeken Başkan Enver Yılmaz, “Ordu’muzun cazibe merkezi olan Çambaşı’nda sürdürdüğümüz asfalt çalışmalarımız tamamlandığında yaylamızın cazibesi artacak” dedi.

YAYLADA ULAŞIM HİZMETLERİ DEVAM EDİYOR

Ordu ilinin gözde turizm mekânlarından olan Çambaşı Yaylası’nda yatırım atağının sürdüğünü söyleyen Başkan Yılmaz, “Büyükşehir Belediyemiz tarafından gözde turizm mekânı Çambaşı’nda kayak merkezimizi kış sezonuna hazırlarken, yaylaya ulaşım konusunda da dev adımlar atılıyor. Karayollarının yayla yolunda sürdürdüğü yol çalışmalarının yanı sıra Büyükşehir’e bağlı ekiplerimiz de Çambaşı Yayla merkezinde sıcak asfalt çalışması yapıyor. Musakırık Mahallesi, Sütlüce Caddesi, Cumhuriyet Caddesi ile Heverek Caddesi’nde sürdürülen çalışmalar ile 1 km’lik alan sıcak asfalta kavuşturuldu. 752 Km Sıcak Asfalt Yol İhalesi kapsamında, hayata geçireceğimiz yatırımlara mevsim şartlarının uygun olması durumunda devam edeceğiz” diye konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*