Cuma , 19 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 18. Çankırı » Çankırı, Esentepe Mahallesi’nde Sathi Kaplama Çalışmaları Başladı
Çankırı, Esentepe Mahallesi’nde Sathi Kaplama Çalışmaları Başladı

Çankırı, Esentepe Mahallesi’nde Sathi Kaplama Çalışmaları Başladı

Çankırı Belediyesi, Esentepe Mahallesi’nde ikinci kat sathi kaplama çalışmalarına başladı. Yol yapım çalışmaları kapsamında 30 bin metrekare sathi kaplama çalışması yapılacak.

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Esentepe Mahallesi Tuzla Caddesi ve Su Deposu Sokak’ta sathi kaplama çalışmalarına başladı. 2017 çalışma programı kapsamında Esentepe Mahallesi’ne götürülen hizmetler arasında 30 bin metrekarelik alanı kapsayan 5 km’lik yolun ikinci kat sathi kaplama çalışması yapılacak.

Ekiplerin şehrin farklı noktalarında asfalt, yama, parke-bordür ve diğer çalışmaları sürdürdüğünü belirten Belediye Başkanı İrfan Dinç, Esentepe Mahallesi’ne bu zamana kadar büyük yatırımlar yaptıklarını ve bölgeye görülmemiş bir hizmet götürdüklerini vurguladı. Esentepe Mahallesi’ndeki sathi kaplama çalışmalarını en kısa sürede tamamlamayı hedeflediklerini belirten Dinç, belirlenen program dâhilinde ihtiyaç duyulan tüm noktalara hizmetin en iyisini sunmanın gayretinde olduklarını ifade etti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*