Salı , 23 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 18. Çankırı » Çankırı İstiklal Caddesine Sıcak Asfalt
Çankırı İstiklal Caddesine Sıcak Asfalt

Çankırı İstiklal Caddesine Sıcak Asfalt

Çankırı Belediyesi, İstiklal Caddesi’nde yaklaşık 1000 ton sıcak asfalt serimi yaptı. Asfalt çalışmalarında bölgede bulunan İstiklal Anaokulu’nun bağlantı yolu asfaltlandı.

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce geçtiğimiz günlerde başlatılan Abdulhalik Renda Mahallesi İstiklal Caddesi’nde asfalt öncesi hazırlık çalışmalarının ardından sıcak asfalt serimi de tamamlandı. Çalışmalar kapsamında; 350 m yola 1000 ton asfalt serimi yapıldı. Belediye Başkanı İrfan Dinç, yeni asfalt şantiyesi ve mekanik plenti sayesinde şehrin ihtiyaç duyulan alanlarında asfalt öncesi çalışmaların ve sıcak asfalt çalışmalarının daha hızlı gerçekleştirilerek verilen hizmetin hız kazandığını ifade etti. Dinç, Çankırı Belediyesi’ni 160 ton asfalt üretme kapasiteli tesisi, yolları asfalta hazırlayan mekanik plenti tesisi, güçlendirilmiş ekibi, güçlü araç ve iş makinesi filosu ile yakın zamanda kendi elektriğini de üretecek, insan ve hizmet odaklı bir Belediye haline getirmekten mutlu olduklarını belirtti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*