Pazartesi , 18 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 18. Çankırı » Çankırı’da Asfalt Çalışmaları Hızlandı
Çankırı’da Asfalt Çalışmaları Hızlandı

Çankırı’da Asfalt Çalışmaları Hızlandı

Çankırı’da Asfalt Çalışmaları Hızlandı :Yaz aylarının gelmesi ile birlikte asfaltlama çalışmalarını hızlandıran Çankırı Belediyesi, şehrin ihtiyaç duyulan muhtelif alanlarını asfalt ile buluşturuyor. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Çankırı – Ankara yolu çıkışı 3. km’de bulunan akaryakıt istasyonları ile dinlenme tesislerinin yer aldığı bölgede, yan yolda ve Galericiler Sitesi olarak yapılan binanın çevresinde asfaltlama çalışmalarını yürütüyor.

Belediye ekipleri, havaların ısınması ile birlikte yoğun bir çalışma temposuna girdi. Belediye Başkanı İrfan Dinç, yağışların son bulması ve hava sıcaklığının artması dolayısı ile asfalt üretim ve serim çalışmalarını hızlandırdıkları belitti. Kendi ürettiği asfaltı kullanan Belediye, çalışmalarına Ankara yolu çıkışında devam ediyor. Yetkililerden yapılan açıklamaya göre; Galericiler Sitesi’nin arka tarafında bulunan tepelerden gelen yüzeysel sular ve kaynak sularının bölgede bulunan binaların zemininden çıkması üzerine çalışmalar bu bölgeye kaydırıldı. Tepelerde drenaj kanalları yapılarak yüzey suları kontrol altına alındı. Bölgede bulunan ve hasar gören yolların ise yol kaplamaları dökülerek sıcak asfaltla kaplanacak. Çalışmaların bu hafta içerisinde tamamlanacağı bildirildi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*