Salı , 12 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 18. Çankırı » Çankırıda Asfalt Çalışmaları Kaldığı Yerden Devam Ediyor
Çankırıda Asfalt Çalışmaları Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Çankırıda Asfalt Çalışmaları Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Çankırıda Asfalt Çalışmaları Kaldığı Yerden Devam Ediyor :Çankırı Belediyesi, Fatih Mahallesi Tuzlu Bağları Mevkii TOKİ Tarım Köy Konutları’nda sıcak asfalt çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl bölgede ciddi bir çalışma yürüten Fen İşleri Müdürlüğü, 2016 çalışma programı kapsamında tretuarları tamamlanan Fatih Mahallesi TOKİ Tarım Köy Konutları mevkiinde beş sokağın asfalt çalışmalarını tamamladı. Ekipler, çalışmalar için yaklaşık 3000 ton asfalt serimi gerçekleştirdi. TOKİ Tarım Köy Konutları’nın geçen yıldan itibaren devam eden çalışmalar ile çehresinin değiştiğini belirterek “Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sonucunda bölgenin alt ve üst yapı çalışmalarını tamamladık. Hemşerilerimize hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.

TOKİ Tarım Köy Konutları’na bağlantıyı sağlayan ve mevsim şartlarından dolayı bozulan Değim köy yolunun tamiratı ise yine belediye ekiplerince gerçekleştirilecek.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*