Pazar , 18 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 18. Çankırı » Çankırıda Bozulan Yollar Asfalta Kavuşuyor
Çankırıda Bozulan Yollar Asfalta Kavuşuyor

Çankırıda Bozulan Yollar Asfalta Kavuşuyor

Çankırı Belediyesi, elektrik hatlarının yeraltına alındığı alanlarda onarım ve asfaltlama çalışmalarına devam ediyor. Belediye Başkanı İrfan Dinç, ilgili kurumların çalışmaları sebebi ile bozulan yolları çalışmaların tamamlanmasının ardından hemen düzelterek asfaltlama çalışmalarını yürüttüklerini kaydetti. Dinç, “Gelişen ve büyüyen Çankırı’nın çehresini her geçen gün daha da iyileştirmek ve vatandaşlarımızın memnuniyetini arttırmak için çalışmalarımızı planlı bir şekilde yürütüyoruz.” ifadelerini kullandı.

Belediye Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, elektrik hatlarının yenilenmesi sebebi ile bozulan alanlarda onarım ve asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Buğday Pazarı Mahallesi Salkım Sokak’ta ve Çarşamba Pazarı etrafında elektrik hattı direklerinin kaldırılarak hatların yeraltına alınması sebebi ile bozulan yollarda başlatılan asfalt çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar kapsamında bölgeye yaklaşık 3000 ton asfalt serimi yapılacağı bildirildi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*