Cuma , 15 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 18. Çankırı » Çankırı’da Kaldırım ve Refüj Çalışmaları Devam Ediyor
Çankırı’da Kaldırım ve Refüj Çalışmaları Devam Ediyor

Çankırı’da Kaldırım ve Refüj Çalışmaları Devam Ediyor

Çankırı Belediyesi, şehrin muhtelif alanlarında başlattığı kaldırım ve refüj çalışmalarına devam ediyor. Özellikle yeni yerleşim alanlarında yaşayan vatandaşların ulaşım sorurunu çözmek için çalışmaları aralıksız olarak yürüten Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Feslikan Bölgesi Yarenler Caddesi’nde asfalt atılan yolların orta refüj ve kaldırım çalışmalarını sürdürüyor.

DSİ altında bulunan Şehit Uğur Hiçyılmaz Caddesi ile Yarenler Caddesi’nin kesiştiği alana yapımı başlanan döner kavşak çalışmaları tamamlandı. Ekiplerin yol ve yaya geçidi çizgilerini tamamladığı alanlar trafiğe açıldı. Yarenler Caddesi’nin paralelinde bulunan Tarçın ve Tere Sokaklarda ise asfalt çalışmaları tamamlandı. İki sokağın asfaltlanma çalışmaları için yaklaşık 600 ton asfalt serimi gerçekleştirildi. Belediye Başkanı İrfan Dinç, bölgeye yatırımın devam edeceğini bildirdi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*