Pazar , 17 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 18. Çankırı » Çankırıda Yeni Yerleşim Alanlarına Yeni Kaldırımlar
Çankırıda Yeni Yerleşim Alanlarına Yeni Kaldırımlar

Çankırıda Yeni Yerleşim Alanlarına Yeni Kaldırımlar

Çankırıda Yeni Yerleşim Alanlarına Yeni Kaldırımlar :Çankırı Belediyesi, yeni yerleşim alanlarında gerçekleştirdiği yol ve asfaltlama çalışmalarımın ardından kaldırım çalışmalarına başladı.

Çankırı’nın yerleşime yeni açılan alanlarında çalışmalar aralıksız yürütülüyor. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğünce gerçekleştirilen alt yapının ardından yol açma, düzenleme ve asfaltlama çalışmalarının tamamlandığı yeni yerleşim alanlarında kaldırım çalışmalarına başladı. Yoğun kar yağışının ardından bozulan kaldırımların bakım ve onarımını gerçekleştiren ekipler, yeni sezonun başlaması ile birlikte Aksu Mahallesi Çelebi Sokak, Çiçek Sokak, Söğüt Sokak, Yayla Caddesi ile Buğday Pazarı Mahallesi Beşkavaklar Caddesi’nde kaldırım çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Toplam 1352 metre yeni kaldırım çalışmasında; 1300 m bordür, 2500 metrekare parke taşı ile görme engelli vatandaşlar için 1000 m hissedilebilir yüzey kullanılacak. Yeni yerleşim alanlarının artması ile birlikte genişleyen ve büyüyen Çankırı’da vatandaşlar, Belediye’nin hizmet alanlarından her geçen gün daha fazla yararlanıyor. Yol açma çalışmalarının ardından gerçekleştirilen modern kaldırımlar, mahalle sakinlerine rahat ve güvenli ulaşım imkânı sağlayacak.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*