Pazartesi , 18 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 65. Van » Çatak’a 110 km sıcak asfalt yapılacak
Çatak’a 110 km sıcak asfalt yapılacak

Çatak’a 110 km sıcak asfalt yapılacak

Çatak’a 110 km sıcak asfalt yapılacak :Van Büyükşehir Belediyesi, Çatak ilçesinin yol ağlarını sıcak asfaltla donatacak. İlçede bu yıl yaklaşık 110 km sıcak asfalt uygulaması yapılacak.

Büyükşehir Belediyesi’nin yeni yol yapımı konusundaki atılımları devam ediyor. Çatak’ın birçok mahallesinde çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, bu yıl ilçede 110 km sıcak asfalt uygulaması yapacak. Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Fazıl Tamer ve Salih Allahverdi, ilçe kaymakamı Hacı Asım Akgül’ün katılımıyla Bilgi ve Akçabük mahallelerinde yapımı devam eden yol yapım çalışmalarını yerinde izledi. Heyetin ilk incelemesi Bilgi Mahallesinde gerçekleşti. Mahalleli ile görüşüp sıkıntılarını dinleyen heyet daha sonra Akçabük mahallesinde incelemelerde bulundu.

Genel Sekreter Yardımcısı Fazıl Tamer, hizmet anlayışlarında ayrı gayrı gözetmeksizin her tarafa hizmet götürdüklerini söyledi.

Büyükşehir Belediyesi’nin Çatak’ta hummalı bir çalışma yürüttüğünü belirten Tamer, “İlçenin birçok noktasında çalışma var. Sabahtan bu yana şantiyeleri geziyoruz. İnşallah daha güzel çalışmalar yapacağız. Halkımız güzel hizmetleri hak ediyor. Yeterki bizlere dua edip desteklerini esirgemesinler. Bu yıl 214 milyon yollara kaynak ayırdık. Bu yolların yıllar önce yapılması gerekiyordu. Ama ne yazık ki yapılmamış. Bu da insana değerin verilmediğini gösteriyor. Önce yol sonra diğer hizmetler. Biz her zaman halkın yanındayız” diye konuştu.

Örgüte değil vatandaşa yol yaptıklarını ifade eden Çatak Kaymakamı Hacı Asım Akgül ise Büyükşehir Belediyesi’ne yol yapım çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Kaymakam Akgül, “Çalışmalar devam ediyor. İnşallah Çatak’ın bütün yollarını asfaltlayacağız. Vatandaşın talepleri doğrultusunda planlamaları yapıyoruz. Biz bundan sonra örgüte değil vatandaşa yol yapacağız” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*