Perşembe , 18 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 65. Van » Çatak’ta mahalle yollları yenileniyor
Çatak’ta mahalle yollları yenileniyor

Çatak’ta mahalle yollları yenileniyor

Çatak’ta mahalle yollları yenileniyor :Van Büyükşehir Belediyesi, Çatak’ta ulaşım sıkıntısı yaşayan mahalleler için adeta dağları ve tepeleri bir bir deviriyor.

Büyükşehir Belediyesi’nin kent genelinde başlattığı yol bakım onarım ve yenileme çalışmaları aralıksız devam ediyor. Yol Yapım Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler, Çatak’ın Akçabük Mahallesi’nde yol genişletme ve asfaltlama çalışması yapıyor. İlçenin zorlu doğasında gecesini gündüzüne katan yol yapım ekipleri, adeta dağları dize getirerek çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor. Ekipler, ilçeye 10 kilometre uzaklıkta bulunan mahallenin 6 kilometrelik yolunda öncelikli olarak genişletme, onarım ve sanat yapısı gibi işlemleri gerçekleştirildikten sonra asfalt serimi yapacak.

Yolları yenilenen Akçabük mahallesinin sakinleri, Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını büyük bir memnuniyetle karşıladıklarını belirterek katkısı geçen herkese teşekkürlerini sundular.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*