Cuma , 15 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 52. Ordu » Çavuşlar-Yemişli-Karacaömer Yolu Sıcak Asfalta Kavuştu
Çavuşlar-Yemişli-Karacaömer Yolu Sıcak Asfalta Kavuştu

Çavuşlar-Yemişli-Karacaömer Yolu Sıcak Asfalta Kavuştu

Çavuşlar-Yemişli-Karacaömer Yolu Sıcak Asfalta Kavuştu : Ordu’yu modern yolları ile örnek bir kent hâline getirmek için çalışmalarına hız kazandıran Büyükşehir Belediyesi, değişim ve gelişimi köyden mahalleye dönen yerleşim yerlerinde de hissettiriyor. Bu kapsamda, 7 mahallenin ortak kullandığı güzergâh olan 5.5 km uzunluğundaki Çavuşlar-Yemişli-Karacaömer bağlantı yolu sıcak asfalta kavuştu.

TOPLAM UZUNLUĞU 5.5 KM

Ordu Büyükşehir Belediyesinin sadece ana yollarda değil köyden mahalleye dönen yerleşim yerlerinde de sıcak asfalt seferberliği sürdürdüğüne dikkat çeken Başkan Enver Yılmaz, “Ulaşım Dairesi Başkanlığımıza bağlı ekiplerimiz, 7 mahalleyi birbirine bağlayan Karacaömer-Yemişli-Çavuşlar yolunu sıcak asfalta kavuşturdu. Üç mahallenin dışında bu yolumuzu Teyneli, Akkese, Kayadibi ve Günören Mahalleri’ne giden vatandaşlar da kullanıyor. İlimizin önemli mesire alanlarından birinin de içinde bulunduğu Sayacabaşı Mahallemize gidilecek en kısa yol da burası. Vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

“ALLAH BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN RAZI OLSUN”

Yapılan yol çalışmalarının ardından konforlu yollara kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşayan vatandaşlar, “Şehir merkezinde gördüğümüz böyle yollara artık bizler de sahip olduk. İki aracın yan yana geçmekte zorlandığı yolumuz genişletildi. Yol hizmeti bizler için su kadar önemli. Yol varsa hayat var. Patates çukuru gibi yollardan hayal edemediğimiz güzellikte asfalt yollara kavuştuk. Allah Büyükşehir Belediye Başkanımızdan razı olsun” diye konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*