Perşembe , 18 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Celal Bayar Üniversitesi Muradiye Kampüsü Yoluna Bakım
Celal Bayar Üniversitesi Muradiye Kampüsü Yoluna Bakım

Celal Bayar Üniversitesi Muradiye Kampüsü Yoluna Bakım

Celal Bayar Üniversitesi Muradiye Kampüsü Yoluna Bakım :Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Şube Müdürlüğü, Celal Bayar Üniversitesi Muradiye kampüsü ile Bağ yolu arasındaki yolda bakım ve onarım çalışması gerçekleştiriyor.

Vatandaşların ulaşım problemi yaşamamaları için çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, sıcak asfalt ve satıh kaplama çalışmalarının yanı sıra yol bakım ve onarım çalışmalarına da devam ediyor. Bu kapsamda Celal Bayar Üniversitesi Muradiye Kampüsü ile Bağ yolu arasındaki yolda bakım ve onarım çalışması yapılıyor. Yol Şube Müdürü Kurtuluş Kuruçay da çalışmaları yerinde inceleyerek, bilgiler aldı. Çalışmalar hakkında bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, “Celal Bayar Üniversitesi Muradiye Kampüsü ile bağ yolu arasındaki yolda deformeler var. Yol Şube Müdürlüğü ekiplerimiz burada bakım onarım çalışmalarına başladı. Sorun yaşanmaması için çalışıyoruz. İl genelinde de bu çalışmalara devam edeceğiz” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*