Pazartesi , 19 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 58. Sivas » Çermik seferlerine ara verildi
Çermik seferlerine ara verildi

Çermik seferlerine ara verildi

Sıcak ve Soğuk Çermik seferlerine ara verildi. Sivas Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Sıcak ve Soğuk Çermik Kaplıcalarına düzenlenen otobüs seferlerine kış sezonunun başlaması nedeniyle ara verildi.

Şifalı suları ile Sivaslılara ve şehir dışından gelen vatandaşlara termal turizm hizmeti veren kaplıcalar, barındığı mesire alanlarıyla da piknikçilerin uğrak mekanları arasında yer alıyor. Özellikle hafta sonları hınca hınç dolan Sıcak ve Soğuk Çermik Kaplıcaları’na konulan otobüs seferleri, şahsi aracı olmayan vatandaşların bölgeye ulaşımını kolaylaştırıyordu.

Ancak mevsimsel şartların değişmesi ve havaların yavaş yavaş soğumasıyla kaplıcalara azalan rağbet, seferlerin kaldırılmasına neden oldu. Önümüzdeki yılın bahar aylarıyla birlikte otobüs seferleri tekrar başlayacak.

Öte yandan Sıcak Çermik’te bulunan Belediye tesisleri, 19 Eylül Salı gününden 23 Eylül Cumartesi gününe kadar tadilata alındı. Yapılacak bakım onarım çalışması nedeniyle vatandaşlara 3 gün hizmet verilemeyecek.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*