Pazartesi , 26 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Çiftlik Mahallesinin Yolu Asfaltlanıyor
Çiftlik Mahallesinin Yolu Asfaltlanıyor

Çiftlik Mahallesinin Yolu Asfaltlanıyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir, Kırkağaç’a bağlı Çiftlik Mahallesi’nde devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Geçtiğimiz yıl iyileştirme çalışmaları yapılan yolda, asfaltın yenilenmesi için çalışmalara başlanıldığını belirten Daire Başkanı Fevzi Demir, yoldaki çalışmaları bir an önce tamamlayıp, yolu vatandaşların kullanımına sunacaklarını belirtti.

İl genelinde sorumluluk sahasında bulunan yolların bakım ve onarım ve asfaltlanma çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kırkağaç’a bağlı Çiftlik Mahallesi’nde rüzgar santrali çalışmaları nedeniyle bozulan yolda, asfalt çalışmalarını başlattı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir, Akhisar Şantiye Sorumlusu Murat İpek ve Çiftlik Mahalle Muhtarı İrfan Karataş ile birlikte devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Çalışmalar hakkında bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir, “Çiftlik Mahallesinde rüzgar santrallerinin çalışmalarından dolayı yolda bozulmalar meydana gelmişti. Geçtiğimiz yıl trafik güvenliğinin sağlanması adına burada iyileştirme çalışması yapmıştık. Bu yıl da asfalt sezonuyla birlikte Akhisar şantiyedeki ekiplerimiz marifetiyle burada yaklaşık 7 kilometrelik yol çalışması yapıyoruz. 3 kilometresi tamamlandı. 4 kilometrelik daha çalışmamız var. İnşallah önümüzdeki günlerde yoldaki çalışmalarımızı tamamlayıp vatandaşlarımızın kullanımına sunmuş olacağız. Hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin” dedi.

Yolumuz çok güzel oluyor
Çiftlik Mahallesi yolunun geçtiğimiz yıllarda çok bozuk olduğunu söyleyen Mahalle Muhtarı İrfan Karataş, “Cengiz Başkanımıza yol nedeniyle teşekkür ediyorum. Şu anda Allah razı olsun yolumuz çok güzel oldu” diye konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*