Çarşamba , 17 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 33. Mersin » Çiftlikköy Mahallesi’nde asfaltlama çalışmaları başladı
Çiftlikköy Mahallesi’nde asfaltlama çalışmaları başladı

Çiftlikköy Mahallesi’nde asfaltlama çalışmaları başladı

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MESKİ) tarafından yürütülen altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından, Çiftlikköy Mahallesi’nde asfaltlama çalışmalarını başlattı.

MESKİ ekipleri Yenişehir İlçesi Çiftlikköy Mahallesi Şakir Son Caddesi’nde içmesuyu şebekesi yenileme çalışmaları kapsamında 48 bin 900 metre içme suyu şebeke hattı döşedi. MESKİ Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmaların tamamlanmasının ardından Mersin Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler asfaltlama çalışmalarına başladı.

“Bundan sonra daha düzgün bir mahallede oturmuş olacağız”
Çiftlikköy Mahalle Muhtarı Aynur Öztürk, Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar ile ilgili konuşarak, “Bizim su şebeke borularımız çok eskiydi ve borular küçüktü, yetmiyordu. Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne mahallemizdeki boru hatlarının değişmesi için başvurduğumuz zaman programa aldılar. Şimdi mahallemizin altyapısı yenilendi. Halkımız da bundan çok memnun, ben de çok memnunum” dedi.

Çalışmalar sayesinde, uzun yıllar içmesuyu şebekesi ile alakalı sorun yaşamayacaklarına dikkat çeken Çiftlikköy Mahalle Muhtarı Öztürk, mahalle sakinleri olarak içmesuyu şebeke yenileme çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfaltlama çalışmalarının yapılmasından memnun olduklarını belirtti.

Çiftlikköy Mahalle Muhtarı Öztürk, Büyükşehir Belediyesi tarafından Çiftlikköy Mahallesi adına tüm isteklerinin karşılandığını ve tüm çalışanlarının kendileri ile istişare halinde olduğunu kaydederek, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’a teşekkür etti.

Mahallelerinde yürütülen çalışmalardan memnun olduklarını kaydeden Çiftlikköy Mahalle Muhtarı Öztürk, “İnşallah bundan sonra daha düzgün bir mahallede oturmuş olacağız” ifadelerini kullandı.

Çiftlikköy Mahallesi sakini Oktay Ateş ise Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarının eskisinden daha iyi olduğuna dikkat çekerek, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’a çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Çiftlikköy Mahallesi’nde yürüttüğü asfaltlama çalışmalarının tamamlanması ile birlikte Çiftlikköy Mahallesi’nin uzun yıllar içinde ihtiyacı olan hizmetler karşılanmış olacak.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*