Pazar , 21 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Çocuk Trafik Eğitim Parkı Sezonu Açtı
Çocuk Trafik Eğitim Parkı Sezonu Açtı

Çocuk Trafik Eğitim Parkı Sezonu Açtı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Çocuk Trafik Eğitim Parkı’nda 2017-2018 eğitim sezonu açıldı. Düzenlenen etkinliğe katılan 23 Nisan İlkokulu öğrencileri uygulamalı trafik dersi aldı. Sürüş deneyimi de yaşayan minikler keyifli vakit geçirdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Çocuk Trafik Eğitim Parkı 2017-2018 eğitim sezonunu açtı. Düzenlenen etkinliğe, Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik Hizmetleri Şube Müdürü Serdar Akçam, Manisa Emniyet Müdürlüğü ve İl jandarma Komutanlığı yetkilileri, 23 Nisan İlkokulu öğrencileri ve öğretmenleri ile çok sayıda yetkili katıldı. Parka gelen minik öğrenciler Polis Memurları ve Askerler tarafından karşılandı.

Binlerce Öğrenci Trafik Eğitimi Alıyor
Binlerce öğrencinin Çocuk Trafik Eğitim Parkı’nda eğitim aldığını belirten Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik Hizmetleri Şube Müdürü Serdar Akçam, “2014 yılından itibaren burada çocuklarımıza trafik eğitimi veriyoruz. Yaklaşık 20 bin öğrencimiz burada trafik eğitimi aldı. Her yıl 6 bin öğrencimiz burayı ziyaret ediyor. İlçelerden de öğrencilerimiz trafik parkımıza geliyor. Manisa İl Jandarma Komutanlığı, Manisa Emniyet Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile imzalanan protokol gereği, trafik eğitimleri emniyet ve jandarma teşkilatından yetkili polis memurlarımız tarafından veriliyor” dedi. Yeni sezon açılışı ile birlikte 23 Nisan İlkokulu öğrencileri uygulamalı trafik dersi aldı. Sürüş deneyimi de yaşayan minikler keyifli vakit geçirdi. Miniklere kurs katılım sertifikaları ve hediye paketleri takdim edildi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*