Salı , 20 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 19. Çorum » Çorum’da modern otobüs durakları magandaların hedefi oluyor
Çorum’da modern otobüs durakları magandaların hedefi oluyor

Çorum’da modern otobüs durakları magandaların hedefi oluyor

Çorum’da modern otobüs durakları magandaların hedefi oluyor :Çorum Belediyesi tarafından toplu ulaşımdan istifade eden vatandaşlar için yaptırılan modern otobüs durakları magandaların hedefi olmaya devam ediyor. Otobüs durakları toplu ulaşımı kullananlar için büyük bir konfor sağlarken bazı kendini bilmezler de bu duraklara zarar vermeyi alışkanlık haline getirdi.

Çorum halkının vergileriyle yapılan bu hizmetlere zarar verilmesini anlayamadıklarını belirtene Belediye Başkanı Yardımcısı Turhan Candan, “Hemşehrilerimizin daha konforlu ve rahat bir toplu ulaşım hizmeti almaları amacıyla toplu ulaşım alanında da önemli yatırımlar yapıyoruz. Halkımız da bu hizmetimizi takdir ediyor. Hemşehrilerimizin verdikleri vergilerle yapılan bu tür hizmetlere zarar verenleri görenlerin emniyet güçlerimizi ya da zabıtamızı aramalarını rica ediyoruz” dedi.

Otobüs duraklarına yönelik saldırıların çok sık yaşandığının altını çizen Turhan Candan, “Şehir magandaları bu kez de Mehmet Akif Ersoy 2. Cadde ve Çorum Özel Hastane önündeki otobüs durağını saldırdı. Kendini bilmezler durakların camları kırdı.” diye konuştu.

Trafik levhalarını kurşunluyorlar

Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, Çorum Belediyesi’nin şehir içi araç trafiğini düzenlemek için yerleştirdiği trafik işaret ve levhalarına da büyük zararlar verildiğini açıkladı

Özellikle trafik levhalarının kurşunların hedefi olduğunu dile getiren Candan, “Belediyemiz Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından şehir içi ulaşımını düzenlemek için cadde ve sokaklara diktiğimiz trafik levhaları adeta silah deneme tahtasına dönüşüyor. Kim ya da kimler olduğunu bilmediğimiz kişiler tarafından kurşunların hedefi haline geliyor.” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*