Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 46. Kahramanmaraş » Dadağlı grup yolunda şarampol bakımı
Dadağlı grup yolunda şarampol bakımı

Dadağlı grup yolunda şarampol bakımı

İl genelinde yol seferberliği başlatan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, bir taraftan yeni yollar açarken bir taraftan da mevcut yollarda iyileştirme, bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Onikişubat İlçesi’nde bulunan Dadağlı-Dönüklü ve Kümperli Grup Yolunda çalışmalara başlayan Büyükşehir Belediyesi ihtiyaç olan bölgelerde şarampol bakımına başladı.

Fen İşleri Dairesi başkanlığı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü kontrolünde Dadağlı Grup Yolunda 5.5 kilometrelik alanda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. 12 metre genişliğindeki yolda şarampol bakımının yanı sıra büz atımı da yapılarak olası bir tehlikenin önüne geçiliyor.

Öte yandan 10 kilometre uzunluğunda 8 metre genişliğindeki Sadıklı-Gölpınar-Hacılar Grup Yolunda da bakım ve onarım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Bakım ve onarım yapılan yollarda çalışmaların tamamlanmasının ardından asfalt çalışmalarına başlanılacak.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*