Pazartesi , 26 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Dargıl Mahallesi Çalışmalardan Memnun
Dargıl Mahallesi Çalışmalardan Memnun

Dargıl Mahallesi Çalışmalardan Memnun

Dargıl Mahallesi Çalışmalardan Memnun :Manisa Büyükşehir Belediyesi, mahallelerde başlattığı alt yapı ve üst yapı çalışmaları ile uzun zamandır hizmete hasret kalan mahallelerin sorunlarına neşter vurmaya devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ Genel Müdürlüğü’nce eski kanalizasyon ve içme suyu hatları yenilenen Dargıl Mahallesi’nde kilit parke ve bordür döşeme çalışmaları da tamamlandı.

17 ilçede vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, uzun yıllardır hizmete hasret kalan mahallelerin sorunlarını çözüyor. Bu kapsamda Gördes’e bağlı Dargıl Mahallesi’nin alt yapı ve üst yapı sorunlarına el atıldı. İlk olarak MASKİ Genel Müdürlüğü’nce mahallenin kanalizasyon hattı ile içme suyu şebeke hatları yenilendi. Ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’nca mahallede kilit parke taşı ve bordür döşeme çalışmalarına başlandı. Gerçekleştirilen çalışmaların ardından mahallede 10 bin metrekare kilit parke taşı döşemesi yapıldı.

Başkan Ergün’e teşekkür ediyoruz

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin mahallede gerçekleştirdiği çalışmalardan mutluluk duyduklarını belirten Mahalle Muhtarı Ferhan Gürer, “Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından köyümüzün alt yapısı tamamen yenilendi. Bu kapsamda kanalizasyon hattı ve su şebekesi değiştirildi. Alt yapı çalışmaları tamamlandıktan sonra da kilit parke taşımız tamamen döşendi” dedi. Mahalle halkının yapılan hizmetlerden çok memnun olduğunu ifade eden Muhtar Ferhan Gürer, “Bu çalışmaların yapılmasından dolayı başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere, bu işlerde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*