Salı , 12 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Demirci Devlet Hastanesi Önüne Durak
Demirci Devlet Hastanesi Önüne Durak

Demirci Devlet Hastanesi Önüne Durak

Demirci Devlet Hastanesi Önüne Durak :Manisa Büyükşehir Belediyesi, Demirci’de hastaların ve hasta yakınlarının yazın sıcakta, kışın da yağışta otobüs beklemeleri için Demirci Devlet Hastanesi önüne durak yaptı. Vatandaşlar, hizmet için Manisa Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

Vatandaşların rahatı ve konforlu ulaşımı için 17 ilçede çalışma yürüten Manisa Büyükşehir Belediyesi, Demircili vatandaşların sıklıkla kullandığı Devlet Hastanesi önüne de durak konuşlandırdı. Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekipleri, ilk olarak günlük kaç vatandaşın hastane önünde beklediğinin tespitini yaptı. Ardından bölgede ihtiyaç duyulan durak ölçütü belirlendi ve çalışma başladı. Kısa sürede Demirci Devlet Hastanesi önüne durağı monte eden ekipler, vatandaşların yazın sıcakta, kışın yağışta beklemek zorunda kalmayacağını belirtti. Çalışmadan memnun olan vatandaşlar da, hizmet nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediyesine ve Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*