Cuma , 15 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Demirci İlçesinde Yeni Yollarla Konforlu Ulaşım
Demirci İlçesinde Yeni Yollarla Konforlu Ulaşım

Demirci İlçesinde Yeni Yollarla Konforlu Ulaşım

Manisa’nın il genelinde yürüttüğü yol bakım çalışmaları ile vatandaşları modern yollarla buluşturan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Demirci’de Danişmentler, Minnetler ve Köpüler güzergâhında asfalt çalışmasına başladı. Yürütülen çalışmaları inceleyen Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Fevzi Demir, çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte vatandaşların ulaşım kalitesinin artacağını belirtti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Demirci ilçesinde Danişmentler, Minnetler ve Köpüler güzergâhındaki yaklaşık 12 kilometrelik güzergâhta asfalt çalışmasına başladı. Yürütülen çalışmaları Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Fevzi Demir de inceledi. Çalışmalar hakkında bilgi veren Demir, “ Mahalleler arası ulaşımı sağlayan yaklaşık 12 kilometrelik bu güzergâhta şuan temel malzeme, serme ve sıkıştırma çalışmalarımız devam ediyor. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte mevcut yolda engebeler ortadan kalkacak, vatandaşlarımız kışın çamurdan, yazında tozdan kurtulacak” ifadelerinde bulundu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*