Cuma , 15 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 20. Denizli » Denizli Büyükşehir’den bir otobüs terminali de Çal’a
Denizli Büyükşehir’den bir otobüs terminali de Çal’a

Denizli Büyükşehir’den bir otobüs terminali de Çal’a

Denizli Büyükşehir Belediyesi, ilçelere kazandırdığı modern terminal binası yatırımlarına devam ediyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi, Honaz ve Çameli’nin ardından Çal ilçesine de otogar kazandırmak için çalışma başlattı.

Büyükşehir’in ardından kent genelinde hizmet vermeye başlayan Denizli Büyükşehir Belediyesi, ilçe yatırımlarına da devam ediyor. Kent merkezinde olduğu gibi ilçelerde yaşayan vatandaşların da rahat ve huzur içinde seyahat etmelerini hedefleyen Denizli Büyükşehir Belediyesi, Çal Otobüs Terminali inşaatına başladı. İlk olarak Sarayköy’e modern bir otogar kazandıran Denizli Büyükşehir Belediyesi bir süre önce Honaz ve Çameli ilçelerinde yeni otogar inşaatlarına başlamıştı. İlçe otogarlarına bir yenisini daha ekleyen Denizli Büyükşehir Belediyesi, son olarak Çal Otobüs Terminali projesini hayata geçirdi. 550 metrekare kapalı alana sahip olacak tesiste, içerisinde kafeterya, kahvehane, teras, 4 adet bilet satış noktası, mescit ve yolcu bekleme alanları yer alacak. Çal Otobüs Terminali tamamlandığında bölgeye hizmet verecek modern bir tesis olacak.

Büyükşehir ihtiyaç olan her yerde

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Biz 2014 yılında yola ‘Merkezde ne varsa ilçelerimizde de o olacak’ demiştik. Vatandaşlarımızın yaşadığı yerinde mutlu olması ve yaşam standartlarının daha da artırılması en büyük önceliğimiz oldu. Bu nedenle ilçe yatırımlarını çok önemsiyoruz” dedi. Büyükşehir’in ihtiyaç olan her yerde olduğunu vurgulayan Başkan Osman Zolan, “Çal için düşündüğümüz projelerimiz tek tek hayata geçiyor. Çal Otobüs Terminali, tamamlandığında bölgeye hizmet verecek ve ilçemiz modern bir tesis kazanmış olacak. Vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda yatırımlarımıza devam edeceğiz. Otobüs terminali de bu anlamda oldukça önemliydi” diyerek, terminalin şimdiden Çal ve Denizli’ye hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*