Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 20. Denizli » Denizli Büyükşehir’den kitap fuarına ücretsiz ulaşım
Denizli Büyükşehir’den kitap fuarına ücretsiz ulaşım

Denizli Büyükşehir’den kitap fuarına ücretsiz ulaşım

Denizli Büyükşehir’den kitap fuarına ücretsiz ulaşım :Denizli Büyükşehir Belediyesi Kitap Fuarı’na kentin iki ayrı noktasından ücretsiz otobüs seferleri kondu. Fuar alanına PAÜ KYK önünden ve 15 Temmuz Delikliçınar Meydanı’ndan ücretsiz otobüs kalkacak.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin 31 Mart-09 Nisan tarihleri arasında gerçekleştireceği Ege’nin en büyük kitap fuarı kapılarını açtı. Denizli Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde dün (31 Mart) açılışı gerçekleştirilen fuara vatandaşların daha kolay ulaşımı için ücretsiz otobüs seferleri konuldu. 09 Nisan’a kadar sabah saat 10.00’da açılıp aksam saat 20.00’de kapanacak Denizli Büyükşehir Belediyesi Kitap Fuarı’na gitmek isteyenler için fuar süresi boyunca Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) önünden her yarım saatte bir ücretsiz otobüs kalkacak. Ayrıca 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’ndaki Zafer Gazozları önünden ise fuar alanına her saat başı ücretsiz otobüs gidecek.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*