Salı , 20 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 20. Denizli » Denizli’nin Çameli İlçesine otobüs terminali
Denizli’nin Çameli İlçesine otobüs terminali

Denizli’nin Çameli İlçesine otobüs terminali

Büyükşehir olmasının ardından kent genelinde yaptığı milyonlarca liralık yatırımla vatandaşların taleplerini yerine getiren Denizli Büyükşehir Belediyesi, ilçe yatırımlarına son sürat devam ediyor. Sarayköy’e otogar kazandırmasının ardından kısa süre önce de Honaz’da otobüs terminali projesi başlatan Denizli Büyükşehir Belediyesi, benzer projeye Çameli’nde imza atıyor.

Denizli’nin büyükşehir olmasıyla birlikte kent genelinde yatırımlarına başlayan Denizli Büyükşehir Belediyesi, ilçelere de ihtiyaçlarına yönelik modern tesisler kazandırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Sarayköy’e otogar kazandırmasının ardından kısa süre önce de Honaz’da otobüs terminali projesi başlatan Denizli Büyükşehir Belediyesi, benzer projeye Çameli’nde imza atıyor. Toplamda 550 metrekare kapalı alana inşa edilecek olan Çameli İlçe Otobüs Terminali’nde 4 adet bilet satış ofisi, yolcu bekleme alanı, kafeterya, mescit, teras ve kahvehane yer alacak. Tesis tamamlandığında Çameli İlçe Otobüs Terminali bölgeye hizmet veren modern bir tesis olacak.

“Çameli, modern bir tesise daha kavuşuyor”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Büyükşehir demek büyük hizmetler demek” diyerek, vermiş oldukları tüm sözleri tek tek yerine getirdiklerini söyledi. Çameli’nde vatandaşların modern bir otobüs terminali istediğini kaydeden Başkan Osman Zolan, “Biz de vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz sözü yerine getiriyoruz. Çameli, modern bir tesise daha kavuşuyor” dedi. İlçelere yalpan yatırımların ihtiyaç ve öncelik sırasına göre devam edeceğini belirten Başkan Osman Zolan, “Allah’ın daha güzel hizmetleri yapmayı bizlere nasip etsin. Bu hizmetlerimizde bizimle beraber bulunan, destek veren, emek veren tüm çalışma arkadaşlarıma ve halkımıza teşekkür ediyorum.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*