Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 07. Antalya » Dereköy ve Büyükalan grup yolu yenileniyor
Dereköy ve Büyükalan grup yolu yenileniyor

Dereköy ve Büyükalan grup yolu yenileniyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Antalya kırsalında asfaltsız yol bırakmıyor. Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, Kumluca’nın Dereköy ve Büyükalan grup yollarında yenileme çalışmalarına başladı.

Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri, Antalya’nın doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine tüm ilçelerde mahalle yollarının bakım onarım ve asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Bir yandan yeni yollar açılırken diğer yandan ulaşım daha güvenli, konforlu ve modern hale geliyor.

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
Büyükşehir ekipleri Kumluca’nın Dereköy ve Büyükalan grup yolunun bakım ve onarımına başladı. Toplam 10 kilometre uzunluğunda olan grup yolunun bozulan kısımları sökülerek tekrar onarılıyor ve yol şarampolleri temizleniyor. Sulama aracı ile sulanarak silindir vasıtası ile sıkıştırılan yolun uzun ömürlü olması sağlanıyor. Bakım onarım faaliyetlerinin ardından filler adı verilen malzeme ile yol tesviye edilecek ve sıkıştırılacak. Mahalle sakinlerinin memnuniyetle karşıladığı çalışmaları Antalya Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir de yerinde inceledi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*