Pazar , 21 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Dindarlı Mahallesi Asfaltla Tanıştı
Dindarlı Mahallesi Asfaltla Tanıştı

Dindarlı Mahallesi Asfaltla Tanıştı

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Sarıgöl’ün Dindarlı Mahallesinde asfalt çalışması gerçekleştirdi. Mahalle halkı yapılan çalışmalardan dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

İl genelinde kötü yol bırakmamak için çalışmalarını hızla sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Sarıgöl’ün Dindarlı Mahallesinde sathi kaplama çalışması yaptı. Çalışmaları yerinde inceleyen Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Fevzi Demir, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgiler aldı. İncelemelerde Büyükşehir Belediyesi Sarıgöl Koordinasyon İşleri Müdürü Akif Kılıçaslan, Yol Şube Müdürü Kurtuluş Kuruçay ve yetkili personel de hazır bulundu. Çalışmalar hakkında bilgi veren Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Fevzi Demir, “Sarıgöl’ün Dindarlı Mahallesinde sathi kaplama çalışması yapılıyor. Bu yol kötü durumda ve ulaşım yönünden de zorluklar çıkartıyordu. Büyükşehir Belediyesi olarak hemen harekete geçtik ve buradaki çalışmalara start verdik. Mahalle halkının memnuniyetini görmek bizi işimize daha çok bağlıyor” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*