Salı , 20 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 21. Diyarbakır » Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yolu asfaltlandı
Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yolu asfaltlandı

Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yolu asfaltlandı

Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yolu asfaltlandı :Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Kayapınar ilçesinde yeni yapılan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne giden yolun düzenlemesini tamamlayarak 300 ton sıcak asfalt serdi.

Kentteki bulvar, cadde ve sokaklarda bakım, onarım ve asfaltlanma çalışmalarına devam eden Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Kayapınar ilçesinde Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi arkasında nisan ayında hizmete açılacak olan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin (ADSM) yolunu açarak temel, alt temel çalışmalarını yaptı. Bin 500 metrekare olan yolun dolgusunu yapan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, ardından asfaltlama çalışması yürüttü. Ekipler, 300 ton sıcak asfalt dökerek yolu hizmete açtı.

Kışla Caddesi’ndeki asfalt tamamlandı

Ayrıca Yenişehir ilçesi Kışla Caddesi’nde yürütülen yağmur suyu şebeke çalışmalarının ardından Büyükşehir Belediyesi ekipleri, caddedeki asfalt çalışmalarını tamamladı. 500 metre uzunluğunda 14 metre genişliğindeki caddede bin 850 ton asfalt kullandı.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*