Pazar , 21 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 21. Diyarbakır » Diyarbakırda asfaltlanan sokaklara yol çizgileri çizildi
Diyarbakırda asfaltlanan sokaklara yol çizgileri çizildi

Diyarbakırda asfaltlanan sokaklara yol çizgileri çizildi

Diyarbakırda asfaltlanan sokaklara yol çizgileri çizildi :Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Yenişehir ilçesinde asfaltlanan cadde ve sokaklarda trafik akışının düzenli yapılması için yol çizgileri çiziyor.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin, sıcak asfalt çalışmasının tamamlandığı bulvar, cadde ve sokaklara yol çizgileri çiziyor. Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Yenişehir ilçesinde asfaltlanan Ali Emri 1,2,3,4 ve 5 ile Lise 1,2,3,4 ve 5. sokaklarına yol çizgileri çizmeye başladı. Ekipler, çalışmayı Yol Çizgi Aracı ile yaparken, çalışmada çizgilerin daha iyi görünebilmesi için termoplastik boyası kullanılıyor.

Yayaların ve araçların cadde ve sokaklarda daha güvenli ulaşım sağlamasını hedefleyen Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Ali Emri ve Lise sokaklarına 2,5 km yol çizgisi çizerekgün boyu sürdürülen çalışmayı tamamladı.

Büyükşehir Belediyesi ekipleri, asfaltı tamamlanacak bulvar, cadde ve sokaklarda, trafik akışının düzenli yapılması için yol çizgileri çizmeye devam edecek.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*