Cumartesi , 16 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 21. Diyarbakır » Diyarbakırda, Belediye otobüslerinde ücretsiz internet hizmeti
Diyarbakırda, Belediye otobüslerinde ücretsiz internet hizmeti

Diyarbakırda, Belediye otobüslerinde ücretsiz internet hizmeti

Diyarbakırda, Belediye otobüslerinde ücretsiz internet hizmeti :Konforlu ve kaliteli ulaşım hizmeti sunmak amacıyla araç filosunu genişleten Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların cep telefonu, tablet ve bilgisayarlarla bağlanması için 25 otobüste ücretsiz internet (WiFi) hizmeti vermeye başladı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlara daha kaliteli ve konforlu ulaşım hizmeti vermek için başlattığı çalışmalar devam ediyor. Araç filosunu genişletmeyi sürdüren Büyükşehir Belediyesi, toplu ulaşım otobüslerine binen vatandaşların cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlarıyla internetten faydalanması için çalışma başlattı.

25 otobüste internet hizmeti veriliyor

Türk Telekom ile altyapı çalışmalarını ocak ayında tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, 6 Şubat’tan itibaren Dicle Üniversitesi hattında çalışan 25 otobüste vatandaşlara Kablosuz Bağlantı Alanı (WiFi) aracılığı ile ücretsiz internet hizmeti vermeye başladı. 25 araçta test amacıyla WiFi uygulamasını başlatan Büyükşehir Belediyesi, sistemin kent genelinde hizmet veren tüm toplu taşıma araçlarında kullanılması için çalışmalarını sürdürüyor.

10 araca mobil şarj ünitesi kuruldu

Büyükşehir Belediyesi, WiFi uygulamasının yanı sıra 10 toplu taşıma aracında ise mobil şarj ünitesi kurdu. Mobil şarj üniteleri ile vatandaşlar elektronik cihazlarını yolculuk süresince ücretsiz bir şekilde şarj edebilecek.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*