Pazar , 21 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 21. Diyarbakır » Diyarbakır’da yol çizgileri ve trafik levhaları yenileniyor
Diyarbakır’da yol çizgileri ve trafik levhaları yenileniyor

Diyarbakır’da yol çizgileri ve trafik levhaları yenileniyor

Diyarbakır’da yol çizgileri ve trafik levhaları yenileniyor :Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kış koşulları nedeniyle kaybolan yol çizgileri, yaya geçitleri ile yıpranan trafik uyarı levhalarını yenilemek için çalışmalara başladı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin, kış şartları nedeniyle tahrip olan yollarda başlattığı bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi ekipleri, havaların ısınmasıyla birlikte yol çizgilerinin düzenlenmesi ve boyanması, yaya geçitlerinin boyanması, trafik uyarı levhalarının düzenlenmesi, flaşör ve sinyalizasyon eksikliklerinin tamamlanmasına yönelik çalışmalara başladı.

Yayaların ve araçların yolları daha rahat ve güvenli bir şekilde kullanabilmesi amacıyla başlatılan çalışma kapsamında ekipler, silinen yol çizgileri, bozulan sinyalizasyon sistemleri, flaşörler ve levhaları yenileme ve düzenleme çalışmalarını başlattı.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*