Çarşamba , 24 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 46. Kahramanmaraş » Döngele Grup Yoluna Sıcak Asfalt
Döngele Grup Yoluna Sıcak Asfalt

Döngele Grup Yoluna Sıcak Asfalt

Döngele Grup Yoluna Sıcak Asfalt :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Döngele Grup Yolu’nda sıcak asfalt serim çalışmalarına devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü ekiplerince başlatılan sıcak asfalt serim çalışmaları 10 metre eninde 7 bin metre uzunluğundaki Döngele Grup Yolu’nda sürdürülüyor.

Döngele Grup Yolu’nda başlayan sıcak asfalt serim çalışmalarının ardından, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi 2017 yılının sonuna kadar asfaltsız grup yolu bırakmamayı hedefleyerek diğer grup yollarında sıcak asfalt serim çalışmalarına devam edecek.

Kahramanmaraş’ta göreve geldikleri günden bu yana yol yapım çalışmalarına ağırlık verdiklerini kaydeden Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç: “Biz göreve geldiğimizden bu yana 1700 metre yol yaptık. Asfalt, satıh kaplama ve beton parke döşeme ile yaptığımız yollarımızda çalışmalarımız devam ediyor. Bu yılın sonuna kadar özellikle grup yollarımızda asfaltsız yer bırakmayacağız” diye konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*