Pazar , 18 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 58. Sivas » DSİ Kavşağı’nda Tabyalar Yerleştiriliyor
DSİ Kavşağı’nda Tabyalar Yerleştiriliyor

DSİ Kavşağı’nda Tabyalar Yerleştiriliyor

DSİ Kavşağı’nda Sivas Belediyesi tarafından yapımı devam eden Karşıyaka’yı merkeze bağlayacak üst geçit çalışması aralıksız devam ediyor.

Sivas Belediyesi tarafından araç ulaşımının rahat sağlanması amacıyla şehrin dört bir yanında çalışmalar aralıksız devam ediyor. Bu çalışmalardan biri de Karşıyaka’yı şehre bağlayacak köprü ve üstgeçit çalışması.

Ekiplerin aralıksız devam ettiği çalışmalar kapsamında üst geçidin ayakları tamamlanırken tabyalarda yerleştirilmeye başladı.

Ekipler DSİ Kavşağı’nda ayaklara tabyaları yerleştirirken Mimarsinan ve Diriliş Mahallesi’nde ikamet eden vatandaşlarda çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Memlekete kim bir çivi çakıyorsa Allah Razı Olsun. Belediyemiz şehrimizde çok önemli çalışmalar gerçekleştiriyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.” dediler.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*