Pazar , 17 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 81. Düzce » Düzce belediyesi caddelere bazalt asfalt seriyor
Düzce belediyesi caddelere bazalt asfalt seriyor

Düzce belediyesi caddelere bazalt asfalt seriyor

Düzce belediyesi tarafından İstanbul ve Hastane caddesi ile Atatürk bulvarından sonra diğer mahallelerdeki caddelere de bazalt asfalt serilecek.

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, yaz sezonunun sonuna doğru asfaltlama çalışmalarına hız verdi. Şehir merkezindeki mahallelerde asfaltlama bazalt ile devam edecek. Fen İşleri Müdürü Murat Gülmez, Burhaniye, Nusrettin, Şerefiye, Kültür ve Cedidiye mahallelerindeki cadde ve sokakların Bazalt türü asfaltlanacağını belirtti. Hava koşullarına göre asfaltlamanın aralıksız süreceğini ifade eden Gülmez ‘ Sezon sonuna kadar tüm cadde ve sokaklarımızı asfaltlamış olacağız. Asfalt yapılacak olan yollarda, trafik güvenliği açısından vatandaşların tedbir almalarını istiyoruz. Özellikle sürücüler araçlarını kaldırım kenarlarında bırakmamalı’ dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*