Pazartesi , 26 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 07. Antalya » Elikesik Mahallesi’ne Sıcak Asfalt
Elikesik Mahallesi’ne Sıcak Asfalt

Elikesik Mahallesi’ne Sıcak Asfalt

Elikesik Mahallesi’ne Sıcak Asfalt :İlçe genelinde programa alınan yerlerde sıcak asfalt çalışmalarını sürdüren Alanya Belediyesi, Elikesik Mahallesi’nde altyapısı tamamlanan Direkli Sokak’ta sıcak asfalt çalışması yaptı.

Alanya Belediyesi, şehrin pek çok noktasında yol düzenleme ve asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Kırsal mahallelerin yanı sıra merkez mahallelerde de çalışmalarını sürdüren Alanya Belediyesi, Elikesik Mahallesi’nde Direkli Sokak’ta vatandaşların talepleri doğrultusunda sıcak asfalt çalışması yaptı.

“HER YERİ ASFALTLA BULUŞTURMAYA KARARLIYIZ”

Tüm bölgelerde vatandaşları tozlu ve kullanışsız yollardan kurtarmak için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ”Asfalt ekiplerimiz bu yönde yürütülen çalışmalarla mesai kavramı gözetmeden çalışmaktalar. Planlanan asfalt programı devam ederken, vatandaşlarımızın taleplerini de hızlı bir şekilde değerlendirerek gerekli çalışmaları yapıyoruz. Hiç bir vatandaşımızın bir yerde asfalt ya da başka bir hizmet yapılırken “Bizim sokak ya da bizim yol unutuldu” diye bir düşünceye kapılmalarını istemiyorum. Çünkü sırasıyla ve öncelik durumuna göre her yeri asfaltla buluşturmaya kararlıyız” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*