Cuma , 15 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 72. Batman » Emekli Sen TOKİ’ye sinyalizasyon sistemi
Emekli Sen TOKİ’ye sinyalizasyon sistemi

Emekli Sen TOKİ’ye sinyalizasyon sistemi

Emekli Sen TOKİ’ye sinyalizasyon sistemi :Batman Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Batman Üniversitesi Raman kampüsü yolu üzerinde bulunan ve bin 500 civarında konuta sahip Emekli Sen TOKİ kavşağına sinyalizasyon sistemi kurdu.

Çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, ihtiyaç duyulan yerlerdeki şikâyetlere anında müdahale ederken, kavşaklara yönelik sinyalizasyon sistemleri taleplerini gerçekleştirmeye çalışıyor.

Zaman zaman yaşanan trafik kazaları sonucu semt sakinlerinin müracaatını anında değerlendiren Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, trafik kazalarının yaşanmaması için çaba gösteriyor. Bu kapsamda talebi değerlendiren Müdürlüğümüz, Emekli Sen TOKİ kavşağının sinyalizasyon sistemini devreye aldı.

Sinyalizasyon sisteminin altyapısının ardından devreye giren trafik ışıkları sayesinde trafik akışında rahatlama sağlanması ve kazaların minimumuma inmesi hedefleniyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*