Pazartesi , 26 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 61. Trabzon » Erdoğdu’da asfalt seferberliği
Erdoğdu’da asfalt seferberliği

Erdoğdu’da asfalt seferberliği

Erdoğdu’da asfalt seferberliği :Trabzon Büyükşehir Belediyesi, il genelindeki asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi ekipleri Ortahisar ilçesinin 1 Nolu Erdoğdu Mahallesi’nde önemli oranda asfaltlama çalışması gerçekleştirdi. Belediye ekipleri mahalle içi yollarda önce asfalt sökme çalışması icra ederken sonrasında yapılan asfaltlama çalışmalarıyla yollardaki sorunlar ortadan kaldırıldı.

İl genelindeki asfaltlama çalışmalarıyla ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, asfalt sezonunun henüz yeni açılmış olmasına karşın kısa sürede yollara 60 bin ton asfalt serdiklerini söyledi. Gümrükçüoğlu, “Trabzon’umuzda pek çok farklı noktada asfaltlama çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu alanda 2016 yılında çok önemli çalışmalar yaptık ve yol hamlemizi 2017 yılında da sürdürmekteyiz” diye konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*